Soteinpe en un click!






SOTEINPE INSTALACIONES PETROLÍFERAS S.L. - Ctra. Monzón km. 5,3 - 22420 Almunia de San Juan, Huesca.

Soteinpe, cerca de ti

Gabriel Sierco

Gerencia
gabriel.sierco@soteinpe.com
t. 676 460 002

Miguel Ángel Perallón

Director Planificación
miguel.perallon@soteinpe.com
t. 676 459 994

Miguel Prieto

miguel.prieto@soteinpe.com
t. 676 459 993

David Torres

david.torres@soteinpe.com
t. 676 460 000

Ana Isarch

ana.isarch@soteinpe.com
t. 686 475 650

Ana Salazar

ana.salazar@soteinpe.com

Belén Rey

belen.rey@soteinpe.com

Marta Bastinos

marta.bastinos@soteinpe.com

José Miguel Adell

ingenieria@soteinpe.com